“Võlaküttide” tulistamisstseen on lavastatud? Lust ütleb, et tegemist oli isegi pärisrelvaga

 (15)
“Võlaküttide” tulistamisstseen on lavastatud? Lust ütleb, et tegemist oli isegi pärisrelvaga
Fotod: kuvatõmmis/Ekspress Meedia

Kui vaadata tähelepanelikult “Võlaküttide” avaepisoodi tagaajamisstseeni, kus Ants Päär ajab taga võlgnikku, kes Pääru suunas tulistab, jääb silma, et tulistamise käigus tekkinud auk auto esiklaasis on kaadris näha juba enne kui tegelik tegevus juhtuma hakkab, kirjutab Diktor.

Lust selgitab, et on “Võlaküttide” ja Ants Pääru seostest rääkides libedal jääl. Ta kaalus pikalt, kas kõnealust tagaajamistseeni saatesse kaasata, kuid näib, et lõpuks kaalus staari rollis Pääri võim tema sõna üle.

“Ants Päär nõudis selle stseeni lisamist,” väidab Lust Diktorile. “See oli temapoolne kriteerium, et ta üldse saates osaleks."

“Seda, et pärisrelv mängu tuli, sain mina teada alles kohale ilmudes,” selgitab Lust. “Olin sellest täiesti šokeeritud.”

Loe edasi Diktorist.

Tundub, et Pääruga on üldse väga raske koos töötada, sest Seitsmesed uudised on üritanud juba mitu nädalat kutsuda stuudiosse kuulsat võlakütti, kirjutab "Kuuuurija" koduleht.

Kuigi televaataja võib Pääri iga esmaspäeval TV3 ekraanil näha, on mees tegelikult tagasihoidlikum kui võiks arvata.

Seotud lood:

“Ma ei viitsi seda klouni rohkem mängida,” on Päär tõre ja kohati lausa kahetseb, et Katrin Lusti ja tema meeskonna oma karmi igapäevaellu segas.

“Ma räägin see ei olnud kerge Pääri nõusse saada, et käime tal päevast päeva järel aga näe õnnestus ära teha,” teatas Lust.

Loe edasi Kuuuurija kodulehelt.