Äge võimalus! Liina Randpere tegi UEFA ajalugu


Kroonika 31.08.18
Foto: Kroonika

Kahe nädala eest ei tehtud ajalugu mitte ainult A. Le Coq Arena mänguväljakul – erakordne oli ka UEFA (Euroopa Jalgpalliliit) superkarikale mängivate Madridi Real ja Madridi Atletico kohtumisele eelnenud ja järgnenud VIP-üritus, mida juhtis Liina Randpere.

„Kuulduste järgi olevat ma esimene naisõhtujuht, kes nende suurejoonelist üritust very important person’itele juhtis,“ seletab Liina Kroonikale. „Kokku oli seal 1200 inimest – suurtoetajad, tipp-poliitikud, artistid, sponsorid, sporditegelased. Udupeen seltskond, enamik välismaalased.“

Pakkumise õhtut juhtida sai Liina üritusturundusagentuurilt Jolos, kellega ta on varemgi koostööd teinud. UEFA VIPide ürituse õhtujuhina töötas ta inglise keeles, hoides külaliste meeleolu ja tehes intervjuusid.

„Minu ülesanne oli olla energiline, rõõmus ja loomulik ja seda ma ka olin. Riietusena soovitati kanda kleiti, aga mitte väga pidulikku ning mitte väga tavalist. Jalanõusid võtsin kaasa kaks paari – sädelevad tennised ja valged pidulikud kingad. Vutt liigutab masse ja nii soovitati mul kanda pigem pidulikke tenniseid,“ lisab Liina.

Loe lähemalt värskest Kroonikast!