Allan Martinson on ettevõtlik mitmel rindel: elust ei puudu ka Tinder!

 (10)
Allan Martinson
Allan MartinsonFoto: Ilmar Saabas

Oktoobris Karoli Hindriksiga (35) abielu lahutanud tehnoloogiaettevõtja ja investor Allan Martinson (52) kasutab aega otstarbekalt. Igal juhul ei istu ta käed rüpes, vaid nagu ettevõtlikule inimesele kohane, on nii-öelda härjal sarvist haaranud. Martinson otsib taas seda ainsat ja õiget tutvusmisäpis Tinder – selle tasulises versioonis, mille vahendusel saab kasutaja jahti pidada mis tahes ilmanurgas.

“Ma olen umbes kolmekümnes taolises keskkonnas omal ajal konto teinud, sest olen investor ühes sellises firmas nagu Flirtic,” kommenteerib Martinson. “Lisaks on mul konto isegi mustade geide tutvuskeskkonnas, sest omal ajal logisin need kõik läbi. Mis puutub minu kontosse Tinderis, ta on olemas, kuid mitte aktiivne. Kui ta ka aktiivne oleks, ei oleks see minu jaoks midagi veidrat. Seal omab kontot ligi sada tuhat eestlast.”

Tinder on kohtinguäpp, mille vahendusel on võimalik leida endale sobiv kaaslane. Lisaks tasuta tavakontole võimaldab äpp tõmmata endale ka tasulisi versioone Tinder Plus või Tinder Gold, millega saab otsida endale kaaslast pea igast maailma nurgast.