Brad Jurjens jagab Mustamäel korterit beebi, abikaasa ja USA rokkstaariga

 (11)
Fotod ja jutud värskes Kroonikas!
idüll mustamäel Brad, Heddy ja Roselyn on end sisse seadnud Mustamäel üürikorteris. Heddy on disainer, enne lapsepuhkusele jäämist disainis ta ettevõttes Lipsufabrik lipse. Heddy kuulsaim klient, tema disainitud lipsu kandja on peaminister Jüri Ratas. Hiljuti lõi Heddy netikülje nunnu-meeter.com, mille vahendusel ta asub müüma enda disainitud beebiriideid ja muud kraami, mis seotud väikelaste ja nende kasvatamisega.
idüll mustamäel Brad, Heddy ja Roselyn on end sisse seadnud Mustamäel üürikorteris. Heddy on disainer, enne lapsepuhkusele jäämist disainis ta ettevõttes Lipsufabrik lipse. Heddy kuulsaim klient, tema disainitud lipsu kandja on peaminister Jüri Ratas. Hiljuti lõi Heddy netikülje nunnu-meeter.com, mille vahendusel ta asub müüma enda disainitud beebiriideid ja muud kraami, mis seotud väikelaste ja nende kasvatamisega.Kristjan Lepp

Veidi enam kui aasta eest murtud südamega Los Angelesest kodumaale Eestisse naasnud filmimees ja kitarrist Brad Jurjens soleerib eraelus uue hooga – ansambli Must Hunt liige abiellus oma eestlannast kallima, disainer Heddy Bergšteiniga.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: