Eesti ärinaised panevad peo püsti: 40ndates inimesed peavad lugu kvaliteedist ja heast atmosfäärist ega püüa kellelegi midagi tõestada

 (4)
Eesti Vabariik 100
Eesti Vabariik 100Foto: kristjan lepp, Ajakirjade Kirjastus

Kuuldused, et Eestis saab hoo sisse mujal maailmas end igati tõestanud 40+ vanustele mõeldud üritustesari, said kinnitust. Justkui kodumaine oma “Seks ja linn”, hakkavad pidu vedama Eesti edukad naised, oma valdkonna korüfeed – filmiprodutsent Riina Sildos (54), finantsjuht Piia Kallas (51), brändistrateeg Piret Reinson (45) ning juurailmast ettevõtlusesse suundunud Kristel Voltenberg (50). “Peamine, mis meid ühendab, on rõõm elust enesest ning heast seltskonnast, kerged melomaanikalduvused lisaks,” sõnab Kristel.

Naisi inspireeris Stockholmi “pärast-tööd” formaadis peosari Soul Train, mis toimub reedeti kella viiest kümneni õhtul. “Meie nii julged veel ei ole ja alustame peoga kell seitse. Eesti inimesele üldiselt meeldib minna kodust välja kella seits-meks – teatrisse, kinno, külla, spordiklubisse,” sõnab Voltenberg Kroonika.

40+ vanustele mõeldud üritustesari “Friday 7” ehk “F7” peod stardivad ööklubis Holly-wood iga kuu viimasel reedel. Esimene pidu saab hoo sisse juba 30. novembril.

“40ndates inimesed peavad lugu kvaliteedist ja heast atmosfäärist ega püüa kellelegi midagi tõestada,” lisab Kristel. “Küll aga meeldib meilegi minna sõpradega välja, leida uusi kaaslasi, kellega koos aega veeta ja nädala pinged maha tantsida, lihtsalt olla ja tunda ennast hästi.”

Loe lähemalt värskest Kroonikast!