FOTO | Ilusüstide kuninganna Marju Karin on kõvasti salenenud: naist tuli õpetada jooma nii, et see liigselt kaloreid ei annaks

 (9)
MARJU KARIN
MARJU KARINFoto: Rauno Vahtre, Õhtuleht

Tuntud iluspetsialist, lausa Eesti ilusüstide kuningannaks tituleeritud Marju Karin (43) pühendab eriolukorras sülle kukkunud vaba aja kaalulangetamisele – ta jälgib toitumisspetsialist Erik Orgu menüüd. Orgu pidi Marju õpetama ka jooma nii, et see liigseid kaloreid ei annaks…

"Andsin kord varem Erikule seltskonnas mõista, et peaksin ka tema kava proovima," ütleb Marju. "Hiljuti võttis Erik ühendust ja ­uuris, millal alustan. Küsisin vastu, kas ta mõtleb seda, millal ma oma perse vormi ajan, ja vastasin, et kohe!"

"Marju on kolme nädalaga kaotanud 4,8 kilo kaalu ning tunneb ennast fantastiliselt," on Erik Orgu uhke.

Raha ei kulu Marju sõnul toidule ka enam nii palju, kui varem. "Minu lemmikuks on India võikana, mida varem tellisin restoranist." Lisaboonusena toob Marju esile sellegi, et on olnud juba kolm nädalat kaine. "Tõsi, nüüd pidi Erik mind nõnda jooma õpetama, et see lisakaloreid ei annaks," muheleb ta.

Kaalu kavatseb ta jälgida ka eriolukorra lõppedes, sest eesmärgi, 62 kilo saavutamiseks on vaja veel 11 kilo maha võtta. Praegu on Marju ilukirurgiakliinik suletud, kuid ta ei kurvasta: "Minu klientidel raha on. Kui pandeemia on möödas ja kliiniku avame, küll siis tulevad ka kliendid tagasi."

Erakogu