FOTO | "Padjaklubist" tuntud Kertu Moppel esitles vastuvõtul elukaaslast


KERTU MOPPEL
KERTU MOPPELFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Teleseriaalis "Padjaklubi" Kristinat kehastav näitleja ja lavastaja Kertu Moppel (34) polegi seni jäänud pilti õnneseenega, kel on võimalus temaga argielu rõõme ja muresid jagada.

Kertu ilmus presidendi vastuvõtule roosiaeda koos elukaaslase Erko Sõrmusega (39), kellega on tegelikult koos olnud juba aastaid.

Erko on noorsootöötaja ja võib arvata, et osalt ehk ka sellepärast käis koroona eriolukorra ajal terve "Padjaklubi" tiim noortekeskuses lapsi lõbustamas – "Padjaklubi" on ju ennekõike noorte seas väga populaarne. Tehti põnevaid küsimus-vastus-videosaateid, mille jooksul said fännid oma iidolitelt teada mõndagi põnevat.

Taavi Sepp

Muide, eelmisel aastal pälvis Erko Kristiine noortekeskusest eraldi tänu Tallinna Spordi- ja Noorsooametilt – ta on panustanud Tallinna noortekeskuste tegevusse juba 15 aastat.

Et nii Kertu kui ka Erko on mõlemad väga keskkonnateadlikud ja sotsiaalselt terava närviga, oli Kertu üks väheseid, kes roosiaias kohusetundlikult maski kandis, võttes selle ära vaid söömiseks-joomiseks.