FOTO | Palju õnne! Terje Aru perekond saab täiendust

Värskes Kroonikas!
Terje Aru, Aleksander Aru
Terje Aru, Aleksander AruFoto: erakogu

Äridaam, omaaegne värvikas Kroonika persoon Terje Aru (55) saab varsti lausa neljakordseks vanaemaks – tema ja ta aastate eest kadunuks jäänud abikaasa Lembitu ühine poeg Mihkel (30) saab teist korda isaks. Terje tütrel Karital (35) on juba kaks tütart ning Mihklil poeg Hugo.

"Tulekul on tüdruk! Kõik on väga õnnelikud ja Mihkli kaasa Natalia on imearmas," õhkab Terje, kes pidas hiljuti oma 55. sünnipäeva perega Küprosel. "Ainult abikaasa ei saanud kaasa tulla, sest temaga juhtus hirmus õnnetus, kui ta vigastas kätt muruniidukiga. Siiani tegeleme paranemisprotsessiga, mis on pikk ja vaevaline."

Terje juhib praegu polümeersete elektriisolaatorite tootmistehast. Ka Karita ja Mihkel käivad ema jälgedes. Karita on üleilmse autorendifirma SIXT tegevjuht Eestis, Mihkel aga toimetab ettevõtjana.

Pildil istuvad Terje abikaasa Aleksandriga (51) ning nende lapselapsed Anni Aleksandra (6) ja Hugo Alexander (6). Tagareas vasakult Karita abikaasa Priiduga, Karita süles on nende noorem tütar Kelli Katarina (4). Keskel Terje ja Aleksandri poeg Alex Erik (15) ning Terje poeg Mihkel abielust Lembituga ja Mihkli abikaasa Natalia.

Diana Unt