FOTOD | Elina Nechayevast lahku läinud David Pärnamets teeb armupesale uuenduskuuri

 (168)
Värskes Kroonikas!
FOTOD | Elina Nechayevast lahku läinud David Pärnamets teeb armupesale uuenduskuuri
Fotod: Ekspress Meedia

Kahjuks on see muinaslugu lõppenud… Eelmisel aastal lauluga "La forza" Eestit Eurovisionil esindanud Elina Nechayeva (27) ja tema ettevõtjast armastatu David Pärnamets (42) on oma elud eraldi sättinud. Elina avaldas šokeeriva uudise viimase Anne & Stiili kaaneloos. Elina kolis Davidile kuuluvast majast ühes Tallin­na rohepiirkonnas välja mai algul. David alustas seepeale "puhastusaktsiooni" – tellis majale remondi ja läks ise reisile.

Elina jääb tabamatuks. "Viimased poolteist aastat minu isiklikus elus on olnud suurepärased, kuid praegu oleme Davidiga otsustanud jätkata oma eluteed iseseisvalt," ütles Elina Anne & Stiilis. Lauljatar külastas kolmapäeva hommikul "Terevisiooni", kus avaldas, et eraeluliselt on tal olnud tormilised ajad, kuid tema jaoks on isegi praegu kõige tähtsam ikka töö ehk muusika – ja ühtegi meest tema südames ei ole.

Täpselt aasta eest, kui ilmus Davidi intervjuu Eesti Päevalehe lisale LP, oli kõik veel ilus. "See, mida Eesti rahvas täna näeb, on enneolematult tugev liit: sellist armastust ja harmooniat on väga raske suhetes leida," ütles David Pärnamets toona.

Nüüd ütleb ta Kroonikale, et mingit draamat tema ja Elina lahkumineku ümber ei toimunud ja nad on sõbralikes suhetes. Ta kinnitab, et pärast lahkuminekut on ta tõepoolest maja remonti pannud: "Inimesed ju ikka teevad remonti."