FOTOD: Esmakordselt koos pildil! Kristjan Järvi nautis uue kallimaga suvepealinna


Kristjan Järvi koos elukaaslasega Pärnus einestamas
Kristjan Järvi koos elukaaslasega Pärnus einestamasFoto: Karli Saul/SCANPIX, Scanpix

Just see foto on nende esimene ühine pilt, mis jõuab avalikkuse ette! Dirigent Kristjan Järvi (46), kes tänavu mais teatas, et tema süda ihkab kõige rohkem Eestisse, kus teda ootab tema kallim, ERSO viiulimängija Hanna-Liis Nahkur (36), jäi nädal tagasi nn Järvide muusikafestivali ajal lõpuks ka koos oma armastatuga kaadrisse ühes Pärnu restoranis.

Kristjan dirigeeris 7. augustil kontserti „Kristjan Järvi ja sõbrad“, kus mängis ka keelpillikvartett Prezioso, mille koosseisu Hanna-Liis kuulub.

„Peale kontserdi andsin festivalil dirigeerimise kursust ning muidugi veetsime ka vaba aega fantastilises Pärnus – see linn on terve meie perekonna jaoks alati väga eriline olnud,“ ütleb Kristjan heatujuliselt.

Mais avaldas Kristjan Kroonikale, et neil Hanna-Liisaga on väga tõsine suhe ja nad on koos olnud poolteist aastat. „Ainus, mis puudub, on abielusõrmus,“ avameelitses Kristjan, ja lisas, et see suhe tähendab talle väga palju: „Enne seda ei olnud mul nii suurt lootust olla Eestis, sest olen väga seotud oma lastega, kes elavad Ameerikas. Kui mul ei oleks seda suhet, oleks palju kergem Eestis mitte olla.“

Kristjan on olnud kaks korda abielus, kahest liidust on sündinud kokku kolm last, kaks poega ja üks tütar.