FOTOD | Paldiskis aitasid ökoloogilist jalajälge parandada nii meresõitjad, äriinimesed ja ka president


MEREGA SINA PEAL Kinnis­vara­ettevõtja Toonart Rääsk president Kersti Kaljulaidi ja äridaam Reet Hääle seltsis. Kümme aastat tagasi tegi Rääsk maakerale tiiru peale muusikute Jaan Tätte ja Marko Matverega. Bellingshauseni pardal vajati samuti tema merekogemust ja oskust tuju hoida.
MEREGA SINA PEAL Kinnis­vara­ettevõtja Toonart Rääsk president Kersti Kaljulaidi ja äridaam Reet Hääle seltsis. Kümme aastat tagasi tegi Rääsk maakerale tiiru peale muusikute Jaan Tätte ja Marko Matverega. Bellingshauseni pardal vajati samuti tema merekogemust ja oskust tuju hoida.Karli Saul

Eestist Antarktikasse seilanud mootorpurjeka Admiral Bellingshausen sajaliikmeline meeskond istutas Paldiskisse 110 pargipuud, et vähendada ökoloogilist jalajälge, mis kümme kuud väldanud ekspeditsiooni käigus paratamatult tekkis. "Meie ja Paldiski vajadused ja soovid langesid kokku − tahtsime istutada puud ja Paldiski on parasjagu renoveerimas linnaparki," selgitab ekspeditsiooni juht Tiit Pruuli, miks haljastati just Paldiskit.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: