FOTOD | Reet Linna muutumine ajas - kelmikast preilist üheks armastatuimaks täheks

 (16)
REET LINNA KODU
REET LINNA 2019Foto: Kristjan Lepp

Aasta-aastalt paistab Reet viimaks olevat tõusnud kullahinda. Sel aastal 75. sünnipäeva tähistanud naine sobib imenäiteks, et ka elu õhtupooles saab tegijate hulgas püsida, veel meediaski vajalik kaup olla.

Mida maast madalast endast usud, selle elus ka kätte saad! Varem või hiljem. Raamatusse "Paljugi võiks öelda veel" kiitis Reet, et oli kohe sünnist peale üks äraütlemata andekas laps ja piltilus tüdruk. Igal alal klassi parim. Ja nii edasi, kogu elu ikka tegijana liidergrupis sees. Saanud kõrghariduspaberi Peda käsitööõpetajana, spurtis Reet tööle otse telemajja.

Alustanud redeli madalaimalt, assistendi abi pulgalt, töötas ta end mõjuvõimsaks telemeelelahutuse toimetajaks, kes valis ja määras. Lauljana kaua "teine viiul", siis saatejuhina kaua "kolmas viiul"... pärjati Reet tänavu kevadel EFTA galal parimaks telenaiseks. Tõeline telemaratoonar! Ja mõnusalt madala tämbriga lauljannana on Reet ajatu klassik. Siit moraal: hinda ennast kõrgelt, kuni sind hakkavad hindama ka teised! Kannatlikku meelt seda ära oodata meile kõigile!

Vaata, kuidas on aastatega kujunenud Reedast just see naine, keda teab ja armastab tänaseks pea iga eestlane.

Erakogu
Erakogu
ERR
ERR
Erakogu
Erakogu