Haara endale! Kelly Sildaru pani oma asjad müüki

Kroonika lühiuudised!
Foto: Taavi Sepp

Sel nädalal on Kroonika lühiuudiste seas seriaali "Õnne 13" saatus koroonakriisi ajal ning Berit Sal-Salleri keeruline tagasitulek kodumaale.

Berit Sal-Saller pääses koju

Berit Sal-Saller, kes rääkis ajakirja eelmises numbris, kuidas viirus nad Hendrikuga lahutas, pääses poja Sebastianiga lõpuks Hispaaniast tagasi Eestisse. "Lennujaama sõitmiseks tellisime eraldi taksod, sest Hispaanias võib taksos istuda ainult üks reisija korraga. Laps sai olla vanaemaga ühes," ütleb Berit. Nüüd on Sal-Sallerid kodus 14 päeva karantiinis.

Kelly Sildaru müüb oma asju

Maailmameister Kelly Sildaru on juba mõnda aega müünud netipoes www.yaga.ee mitmesuguseid asju. Vigursuusataja roosa lilledega rahakoti võib endale soetada kõigest 3,5 euro ja roosa ehtekarbi 15 euro eest. Vihjeks – uute asjade müügile paiskamisest teavitab Kelly oma fänne alati ka Instagrami kontol.

Lemmiksarjad jäävad alles

"Kättemaksukontori" ja "Õnne 13" ekraanilt kadumise pärast ei pea muretsema – viiruse tõttu näitlejate töös ja võttegraafikus tekkinud paus auku ei jäta. "Esialgu lükkasime võtteid edasi, kuna kasutame võtteplatsina reaalseid kodusid ja ohutus ennekõike kõigile," ütleb sarjade pea­produtsent Raivo Suviste.