Hea teada! Filipp Kirkorovi isa avalikustas Anne Veskile kõrges eas trimmis olemise saladuse

 (1)
Hea teada! Filipp Kirkorovi isa avalikustas Anne Veskile kõrges eas trimmis olemise saladuse
Erakogu

Legendaarne Bedros Kirkorov (87), Venemaa megatähe Filipp Kirkorovi (52) isa, õpetas Anne Veskile (63), kuidas ka kõrges eas trimmis olla – tuleb juua küüslauguteed.

Anne oli just lõpetanud esinemise Moskvas Lužniki spordihallis kontsert-telesalvestusel (fotol koos tantsijannadega), kui sai kutse osaleda ­­1. oktoobril surnud, Ida-Euroopa Frank Sinatraks nimetatud Karel Gotti mälestussaate salvestusel telekanalis ORT. Seal oli tema garderoobikaaslaseks laulja Bedros Kirkorov.

"Bedros on vitaalne härrasmees. Salvestus algas kell pool üks öösel, aga ta tuli nurisemata kohale. Bedros osutus huvitavaks vestluskaaslaseks, oli lõbus ja viskas nalja," sõnab Anne.

Vanameister rääkis Annele, et nii tema kui ka poeg Filipp on kaalus tublisti alla võtnud, juues iga päev tassikese küüslauguteed – see hoidvat ainevahetuse korras.

Annet ja Bedrosi seovad Gottiga ühised esinemised.

"Laulsin Gottiga 1986. aastal Moskvas saates "Utrennaja potšta" laulu "Kohtumine", hiljem esinesime koos ka Saksamaal ja Tšehhoslovak­kias. Karel oli väga sümpaatne. Kuigi ta oli tol ajal superstaar ja mina alles algaja, suhtus ta minusse äärmiselt lugupidavalt," meenutab Anne.