Ithaka Maria Harito ja Rain Vääna – uus kuum paar?

 (58)
Ithaka Maria Harito ja Rain Vääna – uus kuum paar?
Hindrek Maasik/Ilmar Saabas

Jäätmeveofirma Ragn-Sells juht Rain Vääna (45) tekitas seltskonnaelus furoori nelja aasta eest, kui veetis 2015. aasta eelviimase õhtu toonase europarlamendi liikme Kaja Kallase seltsis. Viimasel ajal on ta aga jäänud paljudele silma koos teise tuntud naishingega – muusiku ja laulja Ithaka Maria Haritoga (39).

Muusikute ringkonnas levib jutt Harito ja Vääna kooslusest kulutulena ja kuna kumbki osapooltest pole seni midagi sel teemal kõssanud, seovad julgemad versioonid nad ühte armupaariks.

Ithaka Maria siiski kummutab lähedasemad suhted. „Meid seob üks huvitav meeste tervisele suunatud projekt, millest ilmselt Rain rohkem võib rääkida," vastab Ithaka Maria.

Vääna kinnitab samuti, et neid seob ühine töine projekt. "Tunnen Ithaka Mariat pikemat aega läbi ühiste tuttavate. Viimasel ajal oleme koos tegelenud meeste tervishoiule keskenduva sotsiaalse kampaania „Pikema Sõpruse Päev“ ettevalmistamisega," täpsustab Vääna.

Rain Vääna ettekanne „Pikema sõpruse päeval” keskendub probleemile, et Eesti mees ei ole just ülearu agar arsti juurde minema. Kuidas aga Ithaka Maria kampaaniasse panustab, seda ta ei täpsusta…