Jörbergid loobusid majast: alati saab parki minna, välja jalutama. Auto on meil ka olemas. Mis meil nuriseda?

 (25)
ÜLLAR JÖRBERG JA ESTER
Foto: ALDO LUUD, Õhtuleht

Eesti armastatuim artist, legendaarne Üllar Jörberg ja tema sarmikas abikaasa Ester on maha müünud enda Ihastes asuva kodu – paar elas oma floridalikku rannamaja meenutavas eramus ühtekokku kolmkümmend aastat! Ohtralt meedias eksponeeritud lahmaka maatükiga eramu asemele soetasid Ester ja Üllar kõigi mugavustega korteri Annelinnas viiekorruselise maja esimesel korrusel.

"Maja vajab palju tööd, hekkide pügamist, niitmist. Olime müüki juba ammu plaaninud ning nüüd sai see tehtud," ütleb Ester Kroonikale. Ta tunnistab, et müümise põhjuseks oli peale tikkuv vanadus, mis ei lase enam kõigi tööde ja toimetustega endal hakkama saada. "Heakene küll, kui ei jõua ise, siis palkad kellegi tegema, kuid talle tuleb ju maksta ja see kõik on nii kulukas!"räägib Ester.

Suurt kurbust Jörbergid elumuutuse üle ei tunne. "Meile on kahetoaline täitsa piisav ja meile meeldib. Alati saab parki minna, välja jalutama. Auto on meil ka olemas. Mis meil nuriseda?" arutleb Ester.

Jörbergid said korteri võtmed pihku juuli lõpus. Siis algas seal kiire remont, sest vana elamine tuli uutele omanikele vabastada juba 21. augustiks: "Nüüd on remont tehtud, kuid eks üht-teist on veel kõpitseda. Köögi-mööbel on veel tulemata, kuid saame juba täitsa kenasti sees elada."

Loe lähemalt värskest Kroonikast!