Kalle Pallingu uus silmarõõm teatas, et ta pole enam abielunaine

 (39)
Kalle Pallingu uus silmarõõm teatas, et ta pole enam abielunaine
Fotod: Ekspress Meedia

Õige pea pärast seda, kui ekspoliitik Kalle Palling (34) ilmus Taavi Rõivase 40. sünnipäevale oma uue kallima, tuntud ehtedisaineri Birgit Skolimowskiga (42), vallandusid seltskonnas kuulujutud – Birgit olla ju veel abielus. Olgu tõde nüüd jalule seatud! Kuigi Birgit kannab oma eksmehe perenime, oli ta eelmise nädala reedel, mil Kalle käevangus sünnipäevale sammus, siiski juba lahutatud naine.

"Minu abielu Jan Skolimowskiga sai läbi kevadel, maikuus," avaldas Birgit oma Facebooki kontol hiljem. "Pole mõtet mind süüdistada ebasündsas käitumises."

Kalle ja Birgit tutvusid ettevõtja Even Tudebergi ja moekunstnik Kristina Viirpalu pulmas 17. augustil. Huvipakkuv on tõik, et samal nädalal, kui toimus pulm, ilmus väljaandes Edasi.org Birgiti intervjuu, kus ta kiitis oma arhitektist eksabikaasat Jan Skolimowskit (42).

Päev enne pulmi, kus Kalle Palling ja Birgit Skolimowski tutvusid, kirjutas Kroonika Kalle eksabikaasa Mai Pallingu uuest suhtest multimiljonär Margus Kangroga. Samas artiklis ütles Kalle: "Minu elus ei ole hetkel kedagi ja antud olukorras ei usu ma, et niipea ka tuleks. See poleks lihtsalt mõistlik."

Aga selline on elu oma keerdkäikudega!