Karmen Pedaru kinnitab uut suhet kuuma Eesti sportlasega: olen tõepoolest väga õnnelik!

 (17)
Värskes Kroonikas!
Karmen Pedaru
Karmen PedaruFoto: Ilmar Saabas

Veel novembri lõpus kinnitas Karmen Pedaru (29) "Reporterile" antud intervjuus, et elab mõnusat vallalise elu ja meest endale ei ihka – ent saatusel olid sihvaka tippmodelliga teised plaanid. Karmen armus ülepeakaela käsipallur Dener Jaanimaasse (30) ning paar on ka korduvalt postitanud Instagrami ühiseid pilte, mis ei jäta kahtepidi mõistmisele ruumi – nad on väga armunud. Kusjuures esimene fotodest ilmus juba jõululaupäeval, kõigest mõni nädal pärast "Reporteri" usutlust.

"Olen tõepoolest väga õnnelik, aga kuna suhe on algfaasis, siis ma pikemalt ei kommenteeriks," kinnitab Karmen esimest korda ka avalikult suhet.

Deneril on kaheaastane leping Ukraina meistri ja Euroopa Meistrite liigas esineva Zaporožje HC Motori klubiga. Kakskümmend aastat käsipalli mänginud Dener tõdes intervjuus Buduaarile, et tasu on hea: "Kui lõpuni välja panen, peaks mul materiaalses mõttes turvaline ja mugavam tulevik olema."

Kuvatõmmis
Seotud lood:

Karmenit ja Denerit ühendab seegi, et mõlemale meeldivad disainerirõivad ja -aksessuaarid. Dener on tunnistanud, et ta on eluviisilt edev.

Pedaru on olnud abielus itaallase Riccardo Ruiniga. Kaheksa aastat tagasi sõlmitud abielu lahutati mullu. See oli Karmenile õppetunniks. "Olen nüüd piisavalt tark ja kaval, et läbi näha, kui mees jahib mu varandust. Neid luusereid on hästi palju," ütles modell eelmisel aastal Vikerraadiole.