Kaupo Karelson pidas tuntud meestega Hispaanias tennisematši, kambas ka hiljuti tööreisile kiirustanud Taavi Rõivas

 (1)
Kaupo Karelson pidas tuntud meestega Hispaanias tennisematši, kambas ka hiljuti tööreisile kiirustanud Taavi Rõivas
Instagram / @koittoomeofficial

Kuidas veedavad oma suve meie meelelahutusilma vägevad? Näiteks Koit Toome (38) mürgeldab Hispaanias koos endise peaministri, Riigikogu liikme Taavi Rõivasega (38) tenniseväljakul – kambas ka teleprodutsent Kaupo Karelson (44), kes on väljateenitud puhkusel.

Karelson toodab saateid „Su nägu kõlab tuttavalt“ ja „Eesti otsib superstaari“, mis pani just punkti uue superstaarihakatise Uudo Sepa võiduga.

On`s meestel sõpruskonnas käsil mingisugune suuremat sorti tenniselahing? Toomet ja Rõivast ei õnnestunud tabada, Karelson tõdes vaid, et ta on tõesti puhkamas. Väidetavalt koguneb aga sõpruskond vahetevahel kirglikuks tennisematšiks just Hispaaniasse, kus võõrustajaks on Kaupo oma kaasa Monika Vichmanniga.

Muide, Rõivas kiitis eelmise nädala reedel Twitteris Tallinna lennujaama – ajendatuna tänust sealse töötaja aadressil, kes polnud pidanud paljuks tulla ühe lennufirma registreerimislaua tagant kümme-viisteist lauda edasi teise firma laua taha, seal registratuur avada ja tema pardakaart välja trükkida. Elektroonilise lennule registreerimise käigus oli rahvasaadik jäänud pardakaardita, kuid ta vajas ka paberil väljatrükki. Küllap Taavi kiirustaski siis Hispaania lennule.