Kes jahib juba 2. miljonit? Kel on tagaaias bassein? Kroonika edukate meelelahutajate TOP nüüd müügil!


Kes jahib juba 2. miljonit? Kel on tagaaias bassein? Kroonika edukate meelelahutajate TOP nüüd müügil!
Foto: Alar Truu, Õhtuleht

Kui varasemal neljal aastal on Kroonika edukate TOP välja selgitanud, kes on kõvemad tegijad lauljate, tele- ja filmiprodutsentide, moeloojate, advokaatide, autoärimeeste jt seas, siis sel korral uurime, kuidas läheb Eesti tuntumatel meelelahutajatel.

Vaata, kes Eesti meelelahutajatest teenib juba oma teist miljonit eurot, kes teenis võrreldes üle-eelmise aastaga mullu rohkem, kes vähem kasumit. TOP heidab pilgu ka isikute varadele, nagu neile kuuluvad maalapid, majad ja korterid. Vaata, kes tuntud meelelahutajatest alustas tänavu oma eramu õuele uhke välibasseini ehitamist, kellele kuuluvad maalilised maavaldused mere ääres, kellel on kõige suurem maja ja – kellel neid lausa mitu. Sellest, mis on nende edu valem, kuidas nemad rahaga ümber käivad ning millist meelelahutust ise eelistavad, räägivad TOPis Karl-Erik Taukar, Tuuli Roosma, Aivar Riisalu ja Indrek Laul – esimesed kaks neist figureerivad ka TOPis esikümnes.

Kroonika edukate TOP tugineb Creditinfo Eesti andmetele. Iga persooni kohta toob TOP välja tema ettevõtte või ettevõtete müügitulu, kasumi ja võimalikud või makstud dividendid.

Kui oma asja hingega ajada, saadab sind varem või hiljem edu, mis on üldjuhul mõõdetav ka rahas. Edukamad neist on TOPis teie ees!