KLÕPS | Äsja lahutanud Aivar Aigro räuskas populaarses baaris ja jahtis naisi, kuid ärimees väidab, et ta oli kaine

 (90)
AIVAR AIGRO, KRISTIINA HEINMETS-AIGRO
AIVAR AIGRO, KRISTIINA HEINMETS-AIGROFoto: Ardo Kaljuvee, Ajakirjade Kirjastus/Kroonika

Kinnisvaraärimees Aivar Aigro (46) ja eksmiss Kristiina Heinmets-Aigro (41) ligi kakskümmend aastat kestnud liidu lõpp on jätnud Aivari löödud mehena naiste tähelepanu otsima. Üks intsidente leidis aset oktoobri esimesel laupäeval kaheksa paiku õhtul Tallinnas restoranis Manna La Roosa, kus kaks neiut ei suutnud joobnud ja pealetükkivale Aigrole (pildil restorani leti ees) selgeks teha, et tema liitumine nendega ja telefoninumbrite jagamine kõne alla ei tule.

Aivar Aigro bravuurikus valmistas piinlikkust ka tema sõpradele, kes teda mitmel korral neidude juurest eemale meelitasid ja tal koju minna soovitasid. Lõpuks hakkaski Aigro ärritunult oma üleriideid otsima, ent kui restoranikülastajad teda aidata soovisid, räuskas ta valjusti, et tema odavaid jopesid ei kanna, vaid ­eelistab üksnes Burberry brändi mantleid. Soovitud rõivast leidmata sammus Aigro pärast teenindajate korduvaid etteheiteid jahedasse öhe, üll vaid õhuke särk ja nahktagi…

Lugeja foto
Seotud lood:

Aivar Aigro ütleb, et veetis aega oma sõbra ja tolle naisega ega liginenud ühelegi võõrale: "Ma olin põhiliselt baarileti ääres ega mäleta, et oleks kuskil mujal käinud. Ei tule ette selline olukord. Jõin ka gaseeritud vett sidruniga või midagi sellist. Päris täpselt ei mäleta, mis jook see oli, aga igal juhul mitte alkohoolne."

Burberry mantli kohta kostab Aivar: "Ma olin pintsakus ja Burberry mantlit mul ei olegi, ei vaata neid marke."

Kristiina ja Aivari abielulahutus jõustus suvel. Kristiina, kes jättis endale Aigro perenime alles, elab kolme lapsega jätkuvalt nende Pirita eramus. Varem Aigrote ühisomandis olnud kolmekorruseline, enam kui 400ruutmeetrine maja on juuli algusest Kristiina ainuomanduses.

Aivar Aigrole kuulub osaühing Dreamland, kontsern, mis tegeleb kinnisvaraga seotud tegevustega Tallinnas ja Harjumaal. Äripäeva rikaste TOPis oli Aivar Aigro oma 23,5 miljoni euro suuruse varandusega läinud aastal 138. kohal.