KLÕPS | Kus tähtis rõngas on? Lenna ilmus muusikagalale kihlasõrmuseta

 (7)
EMA 2019 Punane vaip
EMA 2019 Punane vaipFoto: Madis Veltman

Mõne aja eest põhjendas lauljatar Tanja Mihhailova, miks tema sõrmest puudus abielusõrmus, nüüd on kord Lenna Kuurmaa (33) käes. Eelmisel nädalal välja kuulutatud Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal ei kandnud Lenna kihlasõrmust, mille oli talle eelmise aasta lõpus sõrme libistanud näitleja Lauri Mäesepp (26). Kui Tanja oli sunnitud oma sõrmuse kandmises pausi tegema köögikemikaalidest põhjustatud allergia pärast, siis Lennal oli sõrmusest loobumiseks töine põhjus.

“Ma mängin seriaalis “Papad ja mammad” ning mul oli samal päeval ka võte,” seletab Lenna. “Kuna minu osatäitjal ei või olla ühtegi sõrmust ja ma tulin galaõhtule otse võttelt, siis unustasin selle sõrme panna.”

Taevale tänu, asjad on teinekord lihtsamad, kui arvame – pealegi oli Lenna kihlasõrmus sellal, kui see tema graatsilist kätt ei kaunistanud, tema enda sõnul igati kindlas ja usaldusväärses kohas.

Foto: Madis Sinivee, Postimees/Scanpix Baltics

Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp kinnitasid enda kihlust 5. jaanuaril. Kihlasõrmuse autor on Lauri lapsepõlvesõber Joanna Elias, kellel on oma bränd Joanna Elias Jewellery. Sõrmus ise on valgest kullast ja sellel on kujutis linnust, kelle turjal on smaragd.