KLÕPS | Kuulujutud on kummutatud: Viivi ja Oleg Sõnajalg saabusid koos seltskonda!

 (25)
KLÕPS | Kuulujutud on kummutatud: Viivi ja Oleg Sõnajalg saabusid koos seltskonda!
Irina Mägi

Sestsaati, kui kaksikõed Siiri (56) ja Viivi Sõnajalg (56) on võidelnud alkoholisõltuvusega, pole tuntud nelikut avalikkuse ees nähtud. See on tekitanud küsimusi, kas õed üldse on enam oma abikaasadega, tuulepargi rajajatest vendade Oleg (59) ja Andres Sõnajalaga koos.

Möödunud nädalal toimunud Saaremaa ooperipäevadel põrmustasid aga vähemalt Viivi ja Oleg kõik spekulatsioonid, kui külastasid koos Georg Otsa kontsertetendust.

Paari kehakeel kõneles iseenda eest – ainult soojadest suhetest. Oleg oli põiminud käe hellalt oma kaasa ümber ja jäi mulje, et paari elus valitseb taas harmoonia. Viivil oli käes veepudel, mis kuumal suveõhtul janu kustutamiseks ära kulus.

Hiljuti kirjutas Kroonika, et Viivi Sõnajalg on võitluse viinakuradiga seljatanud ning omandab juba pool aastat teadmisi Ameerikas sõltuvuse rehabilitatsiooni ja nõustamise alal. Praegu on Viivi Eestis, et pikendada viisat ja veeta suve lähedastega. Kaksikõel Siiril paraku veel nii hästi ei lähe. Viivi sõnul on Siiri ikka veel sõltuvuse tugevas haardes…