"Kodutunde" Kristi Nilov käib kodu pärast kohut: hakkadki ise ka mõtlema, et ma ei saa asjadest aru – äkki ma olengi loll?

Värske Kroonika kaanelugu!
Kõigevägevama plaan: Kristi Nilov usub, et jumalal on plaan – et tema peab ka omal nahal tunda saama kõiki neid asju, mida tunnevad oma elamisega jännis olevad inimesed, kes "Kodutunde" kaudu abi saavad. "Et ma oleks nende juurde kohale minnes kikkis kõrvaga, terava meelega ja isegi emotsionaalsem kui ehk muidu," leiab Kristi.
Kõigevägevama plaan Kristi Nilov usub, et jumalal on plaan – et tema peab ka omal nahal tunda saama kõiki neid asju, mida tunnevad oma elamisega jännis olevad inimesed, kes "Kodutunde" kaudu abi saavad. "Et ma oleks nende juurde kohale minnes kikkis kõrvaga, terava meelega ja isegi emotsionaalsem kui ehk muidu," leiab Kristi.Rauno Volmar

"Kui oleksin alatu, võiksin maja lihtsalt edasi müüa lootuses, et mind ei kaevata kohtusse," ütleb Kristi Nilov. Saate "Kodutunne" produtsent käib kohut ostetud eramu eelmise omanikuga. Viimase sõnul ei tulene aga probleemid eramus ehituspraagist, mida Nilov talle ette heidab – Nilov lihtsalt ei oskavat maja kasutada!

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: