Kõik on võimalik! Rõivafirma Gowri omanikud lahendasid töötajate tülid eriti kentsakal moel

 (20)
Värskes Kroonikas!
LAURI GRAND UUSTALU, GERLI GRAND UUSTALU, SHANTI GRAND UUSTALU, GOWRI GRAND UUSTALU
LAURI GRAND UUSTALU, GERLI GRAND UUSTALU, SHANTI GRAND UUSTALU, GOWRI GRAND UUSTALUFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Tuntud rõivafirma Gowri omanikud Gerli (58) ja Lauri Grand Uustalu (50) viisid hiljuti enda vanalinnas asuvas salongis Gowri Style House läbi energeetilise puhastuse, mille järel olid justkui pühitud ka nende töötajate vahelised tülid.

"Riietasime salongis selgeltnägija Keivot, kes aga tundis, et meie kollektiivi vahel on tekkinud nihked, ja otsustas ruumide energeetika üle kontrollida," seletab Gerli. Proua Grand on oma elus lähtunud feng-shui'st, esoteerikast ja astroloogiast juba enam kui 25 aastat ning oli ka poes kõik asjad sisse õnnistanud. "Sellepärast mul nii hästi lähebki. Mul on ka firma astroloogiline kaart tehtud."

Selgeltnägija Keivo kiitis ruumipaigutuse salongis heaks, kuid üht-teist soovitas siiski muuta. Gerli poja, rõivafirma tegevjuhi Gowri (24) sõnul paigutati Keivo näpunäidete järgi ümber sümboleid: "Varem juhtusid meil lähestikku olema näiteks Buddha kujud Vene õigeusu kroonidega – neil pole hea koos olla. Hoiame neid nüüd eraldi."

Koosolekutoas valitses väga kinnine õhk, mis lahendati purskkaevu abil, sest vesi paneb kinnises ruumis õhu ja energia liikuma.

Muutusi olnud märgata juba järgmisel päeval. "Ühe rätsepa poolt kiiruga tehtud viga viis kogu kollektiivi kokku," meenutab Gowri. "Muidu oli vahel konflikte, aga nüüd läheneti probleemile läbi koostöö."