Kristjan Jõekalda reliikviad on kadunud: Teet alarmeeris isegi meiega koos töötavaid inimesi ja tee või tina – neid ei ole!

 (17)
Leidjale võimas auhind!
Sügishooaeg TV3s
Sügishooaeg TV3sFoto: TV3

Kaks nädalat tagasi, kui rahva lemmik Kristjan Jõekalda (47) sättis end minekule Pärnusse Kuldse Trio juubelikontserdile, et esineda seal ansambli Kala ridades Ice Dog M-ina, tabas teda tõeline paanika – selgus, et 1990ndatel tema kehastatud Ice Dog M-i kiiver, sinepikarva mütsilotu ja uksehoidjamütsike on kadunud!

"Keerasin kodu pahupidi, Teet alarmeeris meiega koos töötavaid inimesi ja tee või tina – neid ei ole! Need Ice Dog M-i peakatted, millest vanim pärineb 1996. aastast, on kui maa alla kadunud," kurvastab teletäht. Kristjan räägib. et ta hoidis peakatteid kiivris, kiiver oli kodus riidekapis kindlal riiulil, ent nüüd on see kadunud!

"Muidugi, need on minuga käinud koos esinemistel nii stuudiotes kui ka üritustel, aga mida ei ole, seda ei ole. Läksin Pärnus lavale Muhu mütsis ja süda oli nii vaevas, et viskasin pärast esinemist viimase Ice Dog M-i särgi ka publikusse. Kui läks trumm, mingu ka pulgad!"

Nutuvõru suu ümber, avaldab Jõekalda kartust, et äkki leidis legendaarsed peakatted keegi asjasse mitte puutuv, kes võttis neid kui lihtsalt kulunud asju ja viskas prügikasti.

Aitame Kristjanit! Kui keegi juhtub kuulsad reliikviad leidma, lubab telemees tulla leidja juurde ja teha seal nädal otsa kõiki kodutöid!