Kroonika sahinad: Henrik Normannil juba uus armastus?

 (13)
Esilinastus Henrik Normani debüütfilm "Elu hammasratastel"
Esilinastus Henrik Normani debüütfilm "Elu hammasratastel"Foto: Karli Saul

Näitleja ja meelelahutaja Henrik Normann (47) ütles hiljuti avameelses intervjuus Kroonikale, et ta otsib armastust, mis jalad maast lahti tõstaks ja kevadõhtud sumedaks teeks, kuid… võimalik, et see daam on sõbrana tema kõrval juba olemaski!

Henrik jäi tegelikult juba novembris oma filmi "Elu hammasratastel" esilinastusel kaamerate ette koos Kristina-nimelise naisega (pildil Henrikut õnnitlemas), kellega ka hilisemal järelpeol aega veetis. Seltskonnaanalüütikud ei kippunud siis veel järeldusi tegema, kuid nüüd oleks ehk isegi juba põhjust. Nimelt jäid Kristina ja Henrik taas koos silma eelmisel nädalavahetusel toimunud huumorifestivalil Luige Nokk.

Normann on olnud kaks korda ametlikult abielus ja lisaks kahes pikemas kooselus. Küsimusele, kas suhted on lörri läinud põhjusel, et ta on halb armastaja, vastas Henrik Kroonika intervjuus: "Halb ma ei ole, aga parem saab olla. Olen õppinud, et armastuse kestmise ja kooselu püsimise ainus märksõna on ausus. Kui oled aus, siis see püsib. Inimesed on tõepoolest, kaasa arvatud mina ise, tihti väga keerulised ega tea, mida oma elult tahavad, ja süüdistavad iseenda vigades teisi."

Seotud lood:

Enda suhete osas Kristinaga jääb Henrik esialgu diskreetseks.

Pikemalt saad lugeda Normanni elust ja suhetest SIIT!