Kui kaunis! Marilyn Kerro pani tütrele lummava nime

 (36)
Marilyn Kerro lapseootel
Marilyn Kerro lapseootelFoto: Maria Kruusenvald, Erakogu

Möödunud nädala esmaspäeva õhtul, kuupaistel tütre ilmale toonud nõid Marilyn Kerro (30) leidis beebile kauni nime – Celine Marie. Nime aitas aktiivselt nuputada ka tütre isa, norralasest ehitaja Mark Alexander Hansen.

"Celine tähendab jumalikkust, taevalikku ning on seotud ka seleniidi kiviga," selgitab Marilyn. "Seleniit on nime saanud Kreeka jumalanna Selene järgi, kes Vana-Kreeka mütoloogias on tuntud kui kuujumalanna. Intuitsioon, selgeltnägemine, vastused iseloomustavad just seda kivi." Marilyn lisab, et kui lapsele anda kaks nime, on tema saatuseteed valla ja ta saab valida, mida teeb ja kuhu läheb.

Kuidas on harjunud õega vend Kaius-William (1,8)? "Ta oli harjunud olema tähelepanu keskpunktis ja eks ta harjumist tahab," sõnab Marilyn. "Tema arengule on see hea, ōpib varakult jagama."

Nii nagu poega, ei näita Marilyn ka tütart niipea: "40 päeva peale sündi on laps tugevalt seotud teispoolsusega, lahti on kanalid, mis tõid ta siia maailma. Oma saatuse, ema-isa kanalid. See tähendab, et ema kaitseväljast, kui ta on närviline ja üleväsinud, iga kord ei piisa. Seepärast tuleks vältida võõraid pilke, sest kõik ei ole heasoovlikud. Kui on ikkagi suur soov beebist pilti jagada, siis vähemasti silmi mitte näidata."