Kui nunnu! Karu-dünastia aina suureneb - Erik Karu tervitas kauni nimega tütart, õde Ines ootab teist last!


Kui nunnu! Karu-dünastia aina suureneb - Erik Karu tervitas kauni nimega tütart, õde Ines ootab teist last!
Fotod: erakogu

Suurärimees Armin Karu (54) peres tõstavad järjest meeleolu rõõmsad uudised. Alles sai koos kihlatu Birgitiga (26) isaks Armini samuti ettevõtjast poeg Erik Karu (32). Sügisel saab teise lapse emaks aga Armini tütar, mahemoe ja ehtebrändi KiRiVOO juht Ines Karu-Salo (34)

Ines on olnud tänavu suure osa ajast Eestis, mitte Londonis, kus on tema ja ta abikaasa Martin Salo (35) teine kodu. "Isabel peaks endale saama ōe septembri alguses," kinnitab Ines. Kui Inglismaal olukord normaliseerub, käib Martin seal tööasjus edasi.

"Oleme Birgitiga kirjeldamatult õnnelikud, et meid on õnnistatud pisi-Karu-tütrekesega. Imearmas Vanessa Karu sündis 29. mail," teatab Erik uhkusega.

Birgit ja Erik on koos olnud pea kaks aastat. Eelmise aasta viimasel päeval kosis Erik Birgiti Šveitsi suusakuurordis Zermattis. Enne Erikuga kohtumist elas Birgit Paist Austraalias ning pidas seal endale kuuluvat Ilu Lashes nimelist ripsmesalongi. Nüüd pani naine beebiootuse kõrvalt iluäri püsti ka Eestis: www.Lashweb.eu, mis on ripsmete jae- ja hulgimüügiga tegelev ilukaubamaja. Eriku peamisteks ärideks on kulda ja hõbedat müüv veebipood Aufort, 3D ehete ja väärisesemete printimisega tegelev ettevõte Cloud Factory.

Armin Karu vastas küsimusele nüüd juba mitmekordse vanaisa staatuse kohta muhedalt: "Tunne on hea, tänud küsimast!"

Seotud lood:

LOE KA: Säästu-usku ärinaine! Ines Karu-Salo ostab toitu grammi täpsusega