Legend on tagasi! Maire Aunaste naaseb Kroonikasse


MAIRE AUNASTE
MAIRE AUNASTEFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Kroonikal on häid uudiseid – alates järgmisest nädalast alustab Kroonikas aja­kirjanikuna tööd legendaarne Maire Aunaste (66)! Maire oli Kroonika esimene peatoimetaja, kes pani 1996. aastal kokku ka ajakirja esimese meeskonna.

Ettepaneku tulla tagasi kirjutajana tegi Mairele Kroonika peatoimetaja Ingrid Veidenberg. "Aunaste tunneb kõiki inimesi ja on ajakirjanikuna isiksus," sõnas Ingrid. "Ta saab jutule nii vanade kui noortega ja ta kirjutab hästi. Mis veel väga oluline – Maire ei võta iseennast ega maailma liiga tõsiselt ja tema mitmekülgne elukogemus toob ajakirja erinevaid värve juurde."

"Ma lõpetan seal, kus alustasin," põhjendas Maire rõõmsameelselt oma Kroonikasse naasmist. "Mulle meeldib väga kirjutada."

Ideid on Mairel palju ja juba järgmisel nädalal üllatab ta Kroonika lugejaid oma esimese põneva looga. Maire jätkab kirjutamist ka Maalehte, mille ridadesse ta juba pool aastat on kuulunud. Kuna mõlemaid väljaandeid annab välja Ekspress Meedia ja väljaanded omavahel ei konkureeri, tal teemade jagamisega probleeme ei teki.

Tere tulemast tagasi, Maire!