Lihased, lihased! Ženja Fokin rassib jõusaalis

 (2)
Lihased, lihased! Ženja Fokin rassib jõusaalis
Foto: erakogu

Kuigi stilistitöö on isegi paras trenn, otsustas Ženja Fokin (33) ka jõusaalis rassida. Tulemused ei lasknud ennast kaua oodata – veenduge ise, millised näevad välja Ženja jalalihased nüüd!

Ženja tunnistab, et algus oli keeruline: „Veidi tuli ennast sundida, kuid soovitan kõigil leida aega iseenda ja trenni jaoks. Minule oli heaks tõukeks Instagram, mille story`d olid täis trennisõprade videoid. Leidsin end mõttelt – aga mis on sinu vabandus?”

Ženja käib jõusaalis kaks-kolm korda nädalas ning kiidab, et mõnus trennirutiin on juba sisse tulnud: „Jalad ise viivad trenni, kuid selleks, et trenn hakkaks harjumuseks saama, kulus paar kuud aega. Meel puksib vahel ikka vastu, kuid igav oleks ju olla lihtsalt diivanikaunistus...“

Ženja soovitab alguses kindlasti eratreeneri nõu kuulda võtta, et millest täpsemalt jõusaalis alustada. Nüüd kannab Ženja numbri võrra väiksemaid riideid, trenn on mõjunud erakordselt hästi ka vaimule. „Energiat on veel rohkem, tuju on hea ja rõivad istuvad laitmatult!“ kiidab ta.

Loe lähemalt värskest Kroonikast!