Mait Malmsten Roomas staariderohkel filmifestivalil: me Holly­woodi poiste ja tüdrukutega ühisel orgial ei osalenud

 (1)
Suur ülevaade värskes Kroonikas!
ŠIKID Mait Malmsten, Andres Puustusmaa ja Priit Pajusaar "Kohtuniku" linastuspäeval Rooma filmifestivalil. "Kohtunik" on varem linastunud Shanghai rahvusvahelisel filmifestivalil ja Venemaa filmifestivalil "Aken Euroopasse", kus Mait Malmstenit tunnustati näitlejapreemiaga. Film valiti ka Varssavi rahvusvahelise filmifestivali "Free Spirit" võistlusprogrammi.
ŠIKID Mait Malmsten, Andres Puustusmaa ja Priit Pajusaar "Kohtuniku" linastuspäeval Rooma filmifestivalil. "Kohtunik" on varem linastunud Shanghai rahvusvahelisel filmifestivalil ja Venemaa filmifestivalil "Aken Euroopasse", kus Mait Malmstenit tunnustati näitlejapreemiaga. Film valiti ka Varssavi rahvusvahelise filmifestivali "Free Spirit" võistlusprogrammi.Erakogu

"Kõik oli väga äge, glamuurne, punased vaibad maas ja ässad kohal – selles mõttes päris värk," muheleb Mait Malmsten. Režissöör Andres Puustusmaa filmi "Kohtunik" meeskond naasis Rooma rahvusvaheliselt filmifestivalilt helgete tunnetega – film sai kriitikuilt kiita, käiku jääb meenutama ka mõni hingekosutav seik.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: