Miks mitte? Karavani bassimees otsib Tenerifele kodu

 (11)
Miks mitte? Karavani bassimees otsib Tenerifele kodu
Foto: Kroonika

„Kuuma päikese eest merre sukeldun ma,“ laulab Karl Madis Karavani eesotsas. Just seda plaanibki peagi peamiselt teha ansambli bassimees Margus Martmaa (51), kes otsib omale uut kodu Tenerifel. Siiski ei kavatse ta Eestist veel lõplikult ära kolida – Kanaaride saarestiku suurimale saarele põrutab ta ajaks, mil siinkandis pakane varbad ära võtaks…

„Nimetaksin seda investeeringuks. Kui õige aeg käes, siis kes teab – ehk lähemegi perega Tenerifele püsivalt,“ tõdeb Margus.

Et võõrsile elamine hankida, selleks müüs Margus Eestis oma maja ära. Teine elukoht Tallinnas jäi aga alles. Palju reisinud Martmaa uurib nüüd kinnisvara Tenerife lõunaosas, sest sealne kliima on tema meelest maailma parim.

„Karavan jätkab sama hooga ja seal mängimine on endiselt minu põhitegevus. Mis puutub tulevikku, siis kõik see, mis seotud turistidega, Tenerifel otsa ei lõpe,“ annab Margus aimu, mis valdkond teda tulevikus oodata võiks.

Karl Madis ütleb, et Margus on varemgi talveks minema lennanud: „Meil on selleks ajaks, kui ta eemal on, asendaja olemas, kuid Margus on alati esimene valik. Kui ta selle otsuse teeb, et talve eest sooja põgeneda, siis mida muud meie teha saame kui ainult kadedusega pealt vaadata.“

Loe lähemalt värskest Kroonikast!