Mirtel Pohla läks muusikaärimehest lahku!

 (101)
Värskes Kroonikas!
MIRTEL POHLA, TOOMAS OLLJUM
MIRTEL POHLA, TOOMAS OLLJUMFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht/PÖFF

Hinnatud näitleja Mirtel Pohla (37) on oma elukaaslasest, muusikamänedžer Toomas Olljumist (37) lahku läinud. Paar võttis lahkumineku otsuse vastu kevadel. "See oli meie mõlema rahulik ja teadlik otsus liikuda edasi kumbki oma teed," kinnitab Mirtel, kuid mis osutus põhjuseks, ta ei avalda.

Mirtel Pohla ja Toomas Olljum astusid esmakordselt koos avalikkuse ette 2017. aastal Pimedate Ööde Filmifestivalil. Järgmise aasta kevadel andis Mirtel vahetult enne mängufilmi "Portugal" esilinastust Kroonikale avameelse intervjuu, kus rõõmustas oma õnneliku suhte üle. Mirtel ütles tundeliselt, et kui lapsena unistas ta valgest kleidist, siis täiskasvanuna on olnud tal pigem sellise oleku igatsus, kus "kulgen päikeselistes ruumides, milles kardin liigub vaikselt sooja ja pehme tuulega, ise sillerdavas ja vabas olekus läbi maailma kaaslasega, kes unistab samasugusest olekust." Tundevärviliste kujundite kinnituseks lisas Mirtel, et just selline kaaslane on Toomase näol tema kõrval olemas…

Mirtel Pohla kõrval on varasematel aastatel figureerinud näitlejad Rasmus Kaljujärv ja Tambet Tuisk, samuti filmirežissöör Veiko Õunpuu.