Mis juhtus? Ignar Fjuki kihlus kallimaga katkes

 (10)
Maalehe vestlusring
Maalehe vestlusringFoto: Sven Arbet

Selgub, et tuntud arhitekti ja kevadel Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juhi kohusetäitjaks värvatud Ignar Fjuki (65) kihlus endise Äripäeva uuriva ajakirjaniku Katariina Krjutškovaga (31) on läinud vett vedama.

See juhtus aastal 2012, kui Katariina läks Ignariga intervjuud tegema ja usutluse käigus lahvatas armuleek – 34aastase vanusevahega paaril oli peagi kavas abielluda Ameerikas! Nüüd aga on Katariina end üles seadnud suhte- ja tutvumisportaalis Tinder.

Fjuk ütleb Kroonikale, et nad on juba ammu lahus. „Oi, ma ei mäleta täpselt, aga ikka ammu. Igasuguseid juhtumisi on vahepeal olnud... Nüüd olen absoluutselt vaba ja vallaline!“ lisab ta naerdes. Ka Katariina kinnitab, et Fjuk on minevik: „Ausalt öeldes ma ei mäletagi täpseid põhjuseid, miks me lahku läksime. Ignar on mulle jätkuvalt väga hea sõber ja ta on suurepärane inimene. Praegu elan, töötan ja toimetan Viljandimaal.“

Ajakirjandusreemiad Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Katariina lisab, et Tinderisse registreeris ta end uudishimust, kuid on seal olnud passiivne: „Pole olnud väga aega ega tahtmist tinderdada.“ Ehk tasuks proovida!

Loe lähemalt värskest Kroonikast!