Naised, olge valmis! Laitse lossi omanik Sulo Muldia läks abikaasast lahku ja möllab Tinderis

 (21)
Värskest Kroonikast!
Naised, olge valmis! Laitse lossi omanik Sulo Muldia läks abikaasast lahku ja möllab Tinderis
Viktor Burkivski

Laitse lossi omanik, disainer Sulo Muldia (61) on toimetanud juba mõnda aega populaarses tutvumis- ja kohtinguäpis Tinder. Selgub, et Sulo ja tema pikaaegse abikaasa Marju Muldia (48) teed on lahku läinud. "Ma ei näe selles midagi traagilist, et inimesed kasvavad lahku," kinnitab Marju. "Eks seda tuleb ikka ette. Minul läheb hästi."

Sulo Muldiat meelitas seejärel Tinderit avastama uudishimu. "Olen saanud aru, et see, mida Tinderist arvati, ei ole tegelikult patune," ütleb lossihärra, kes on leidnud sealt põnevaid kaaslasi. Kohtingud, mille Sulo on kokku leppinud ka oma Laitse lossi kohvikusse, on tema sõnul läinud lõbusalt. "Päris kindlasti võib leida ka kaaslasi, kellega tõsisematel teemadel rääkida. Kuid mina mõtisklen pigem selle üle, milline tulevik ootab­ paare, kui suhtleme vaid Tinderis…"

Sulo ja Marju käisid oma kodu otsinguil Laitse lossi vaatamas 1996. aasta kevadel. "On olnud keerulisi aegu, kus polnud raha, et ruume kütta, rääkimata sellest, missuguseid ulatuslikke ehitustöid tuli siin teha," on Sulo meenutanud. "Kuid armastus saab üle igast mäest. Selles olukorras ei olnudki nii tähtis see, kui kõva närvikavaga sa oled, vaid see, kui hea naine sinu kõrval on!"

Kuvatõmmis