Näitlejanna Piret Kalda leidis uue silmarõõmu?


Piret Kalda
Piret KaldaFoto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht

Seriaali „Papad Mammad“ täht ja Linnateatri näitleja Piret Kalda (52) väisas TV3 sünnipäevapidu hotellis Hilton käsikäes sümpaatse härraga – väidetavalt on Piret ja ettevõtja Orm Naarits (51) teineteise leidnud!

„Olin seal terve seltskonnaga, mitte ainult ühe kaaslasega,“ selgitab Piret Kroonikale. „Elukaaslased me ei ole ja kindlasti mitte ka paar! Tunnen teda ammu ja oleme head tuttavad.“

Orm on filosoofilisem. Küsimusele, kas nad Piretiga on paar, vastab ta, et see on tõlgendamise küsimus. Kui keeruline saab olla küsimus, kas nad on koos või mitte? „Mis see „koos“ tähendab?“ küsib Orm vastu. „Vastab tõele, et veedame Piretiga palju aega koos, kuid ma veedan ka teiste inimestega palju aega.“ Seejärel lisab, et kõige õigem oleks teda nimetada Piret Kalda kaaslaseks ja et üks on kindel — nad ei ela koos.

Nelja aasta eest rääkis ettevõtja Orm Naarits meediale, miks ta talvitub Sri-Lankal. Nimelt sai tal Eestis elades ja äri ajades kõrini sellest, et Eesti on kohutavalt üle reglementeeritud, kallis ja suhteliselt nigela kliimaga!

Piret Kalda oli pikalt abielus Priit Künnapasega, kes lahkus meie seast viis aastat tagasi… Piretile olid sel raskel ajal suurimateks toetajateks nende kolm tütart.

Loe lähemalt värskest Kroonikast!