Näosaade tuleb taas ja võimsamalt kui kunagi varem! Osalejateks...

 (50)
Hääleta, keda tahaksid saates näha!
Su nägu kõlab tuttavalt finaal
Su nägu kõlab tuttavalt finaalFoto: Ilmar Saabas

Televaatajad ekraanide ette naelutanud „Su nägu kõlab tuttavalt“ jõuab oktoobris taas TV3 ekraanile. Ootamatu on aga see, et publiku ees ei pane end proovile mitte uued säravad tähed, vaid kord juba saates võistelnud ning end tõestanud kaheksa läbi aegade värvikaimat tegelast.

Kas üks neist on näiteks viis aastat tagasi esimese hooaja võitnud Evelin Võigemast? Teises hooajas Sabrinat kehastanud ja basseinis vallatlenud Kaire Vilgats või Andrea Bocellit teinud Koit Toome? Saara Kadak, Tanel Padar, Liis Lemsalu või Ott Lepland? Nimed on veel hästihoitud saladus.

Saate produtsendid Kaupo Karelson ja Triin Luhats usuvad, et kord juba ekraanil olnud inimesed üllatavad. „Kõik esitusnumbrid on ju uued. Nende artistide energia ja potentsiaal ning oskused on ajaga ainult paremaks ja ideed pöörasemaks läinud. Lisaks on ju juurde tulnud ka palju lauljaid ja lugusid, millest head paroodiat teha,“ ütleb Luhats.

Triin tsiteerib ka üht nii-öelda kuldse hooaja osalejat, kelle sõnul oli kogu varasema näosaate protsess täiesti hullumeelne proovilepanek ja eneseületamine: „See oli fun selle kõige paremas mõttes, aga ikkagi oli veidike hirm ka, kas saan selle või teise etteastega hakkama. Nüüd, mõned aastad hiljem, vaatan, et kus nüüd alles lajataks ja paneks pöörast.“

Anna teada, keda sooviksid sina saate staariküllasel uuel hooajal taas ekraanil näha: