Nele-Liis Vaiksoo on valmis üksi sünnitama: lauljatar on isolatsioonis Lõuna-Eestis

 (1)
Nele-Liis Vaiksoo on valmis üksi sünnitama: lauljatar on isolatsioonis Lõuna-Eestis
Erakogu

Nele-Liis Vaiksoo (36) on lapseootusega juba kolmandas trimestris – lauljanna sõnul neil juristist elukaaslase Mihkel Nukkaga (30) eelistusi ei ole, ühtviisi rõõmustavad nad nii poisi kui ka tüdruku üle. Koroonaviiruse üha suureneva leviku tõttu on Nele-Liis aga praegu isolatsioonis Mihkli vanematekodus Valgjärvel.

"Siin võin vabalt õues liikuda, ilma et kellegagi kokku puutuksin," sõnab ta. "Koos jagub ka toimetusi, et igav ei hakkaks. Mis puudutab sünnitust, siis loomulikult eelistaksin, et Mihkel oleks kõrval, aga kui eriolukorra tõttu peaks minema teisiti, siis hullu ka pole."

Nele-Liisi sõnul on paljud naised pidanud eriolukorras üksi sünnitama ja olnud igati tublid. Lauljatar jagab seisukohta, et praegu ongi kõige olulisem teha enda poolt kõik, et viiruse levikut tõkestada, ja hoolitseda selle eest, et nii ise, laps kui ka ümbritsevad inimesed püsiksid terved.

Nele-Liis on endast kuus aastat noorema Mihkel Nukkaga koos olnud juba peaaegu kolm aastat, nad kihlusid oktoobris Küprosel.

Nele-Liisil on kunagisest suhtest filipiinlase Rommel Singsoniga juba 15aastane poeg Ron-Jonathan. Poeg on ema eeskujul andekas nii muusikas kui ka näitlemises ja andnud oma hääle nii mõnelegi eesti keelde dubleeritud Disney multifilmide tegelasele.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 17. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis, välja arvatud erandid seoses Baltikumi ja Soomega. Loe lähemalt kriis.ee lehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!