Õnne-fännid Ülle Lichtfeldtile: mitu prouat on astunud ligi ja muretsenud - kuidas sa nüüd siis sellise mehega…?

 (72)
Värskes Kroonikas!
BLONDIKS SAI JA JÄI tumedat verd Ülle arvatavalt tänu tähtrollile Marlene Dietrichina lavastuses "Kuhu küll kõik lilled jäid?". Tegelikult juba varem, tänu "Kui seda metsa ees" paruness von Mecki osale. "Leidsime, et see naine peaks kuidagi heledamalt mõjuma. Sealt see jäi… kuigi peeglist vaatan end veel ikka kui võõrast. Ja tänaval peatub mu pilk kadedalt kohe, kui näen mõnel naisel pikki tumedaid juukseid."
BLONDIKS SAI JA JÄI tumedat verd Ülle arvatavalt tänu tähtrollile Marlene Dietrichina lavastuses "Kuhu küll kõik lilled jäid?". Tegelikult juba varem, tänu "Kui seda metsa ees" paruness von Mecki osale. "Leidsime, et see naine peaks kuidagi heledamalt mõjuma. Sealt see jäi… kuigi peeglist vaatan end veel ikka kui võõrast. Ja tänaval peatub mu pilk kadedalt kohe, kui näen mõnel naisel pikki tumedaid juukseid."Kalev Lilleorg

"Olen loomult pigem ikka käre või kärsitu. Ei kannata asja ees, teist taga arutades aja tühja laskmist. Parem kohe tegutseda ja näha, kuidas asjad sellest edasi liikuma hakkavad. Paigalseis, lihtsalt ootamine, et küll aeg annab arutust, on minu jaoks raske," tõdeb Ülle Lichtfeldt, üks meie otsejoonelisemaid näitlejannasid.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: