Palju õnne! Filmimees Kris Taskast saab nelja lapse isa

 (17)
Palju õnne! Filmimees Kris Taskast saab nelja lapse isa
Foto: Ardo Kaljuvee, Ajakirjade Kirjastus

Taskade perre on taas uut ilmakodanikku oodata! Kui hiljuti sai koos oma armastatu Hille Karmiga (51) kaksikute isaks Ilmar Taska (65), siis nüüd on titeootel Ilmari filmiprodutsendist poeg Kristian Taska (44) oma elukaaslase Veronica Puhkiga (38). See on paarile nende teine ühine laps.

Kaks aastat tagasi mai viimasel päeval sündis perre poisslaps, kes sai kõlava nime Anselm Taska. Veronicale oli Anselm esimene, Krisile kolmas laps. Filmimehel on endisest abielust näitlejanna Maria Avdjuškoga (50) poeg Albert ja tütar Adele.

Kris võtab uue lapseootuse puhul õnnitlused vastu, kuid detailsemalt teemal ei peatu: „Tänan heade soovide eest!“

Samal aastal, kui perre sündis esimene laps, ostsid Veronica ja Kristian Itaaliasse vana kivimaja, mis on ümbritsetud oliivipuudest ja viinamarjaistandusest. Juba aasta pärast käivitasid nad pereäri, mis tegeleb oliiviõli tootmisega. Oliiviistandus laiub ühel hektaril ja tööd jagus seal mullu oktoobris kahele. „Korjasime kahekesi Krisiga kolmes osas nädala jooksul kokku 1060 kilo ehk tonni oliive, millest saime 180 liitrit oliiviõli,“ seletas Veronica. „See oli raske ja me ise ka ei uskunud, et selle kahekesi ära teeme, aga valmis saades olid tunded ülevad.“

Loe lähemalt värskest Kroonikast!