Palju õnne! "Novembri" staarid Rea Lest ja Jörgen Liik on seaduslikud abikaasad!

 (5)
Vabariigi aastapäev 2018 ERMis
Vabariigi aastapäev 2018 ERMisFoto: Hendrik Osula

Filmis „November“ unustamatud rollid teinud teater NO99 näitlejad Rea Lest (28) ja Jörgen Liik (28) on aastaid olnud koos nii laval kui eraelus, kuid hiljuti astusid nad sammukese edasi – Reast ja Jörgenist said ka seaduslikud abikaasad.

Rea kannab pärast abiellumist topeltperenime Lest-Liik.

Varem intervjuusid vaid töistel teemadel andnud Rea võtab õnnitlused naerulsui vastu, kuid detailides jääb siiski diskreetseks: „Jätaksime selle sündmuse, toimumise kuupäeva ja koha vaid enda teada…“

Rea Lest - näitleja Foto: Sven Arbet

Rea ja Jörgeni teed on aastaid kulgenud kõrvuti. Mõlemad lõpetasid nelja aasta eest EMTA lavakunstikooli ja töötavad sestpeale Teater NO99s. Praegu mängivad nad koos lavastustes „Hüsteeria“, „Revolutsioon“, „Unistajad“, „El Dorado: klounide hävitusretk“ ja „Kõnts“.

Seotud lood:

Real ja Jörgenil on ka ühine filmograafia – filmides „November“ ja „Mehetapja/Süütu/Vari“ kehastasid nad võimsalt traagilist armastajapaari, kes teineteisest lahku mõistetud.

Jörgen Liik Foto: Rauno Volmar

See ei ole veel kõik! Mõlemat on tunnustatud Voldemar Panso nimelise noore näitleja preemiaga: Jörgenit aastal 2013, Read aasta varem. Õnne vähemalt kuldpulmadeni!