PAPARATSOFOTOD | Aigrote abielu mõranes juba kuus aastat tagasi: vaata, kuidas Aivar oma abikaasa ees ebaviisakalt käitus!


Aivar Aigro
Aivar AigroFoto: Viktor Burkivski,

Värske Kroonika tõi avalikuse ette uudise, et Miss Estonia 1997 Kristiina Heinmets-Aigro ja jõuka kinnisvaraärimehe Aivar Aigro pea 19 aastat kestnud kooselu, millest 15 aastat nad olid abielus, sai läbi. Tegelikuses olid murepilved paari suhte kohal juba aastaid ning 2013. aastal tehtud fotod näitavad, kuidas Aivar lõi avalikult külge seltskonnatähele, Buduaari ajakirjanikule Karin Karule.


Paparatso tehtud fotodelt oli näha, kuidas Kristiina ees seisnud Aivar flirtis Kariniga. Portaali Elu24 toonane piltuudis eemaldati internetist Aigrote palvel.

Ometi näitas see, et paradiisi kohale on ilmunud mustad pilved, ja ühtäkki kadusid Kristiina sotsiaalmeedia kontodelt ka fotod, kus ta on koos Aivariga.

Kristiina tunnistas aastate eest ajakirjale Naised, et nende klantspildina näiva elu varjus on olnud väga raskeid aegu, kuid tema ja Aivari abielu on õnnelik, kuna nende vahel on usaldus. "Usaldus teineteise vastu on see, mis hoiab pere koos ja säästab inimesi liigsetest probleemidest. Kui pole usaldust, pole ka armastust," ütles ta.

Loe lähemalt siit.