Raimond Kaljulaid paljastab pulmapäeva saladused: abielu tuli üllatusena isegi kõige tähtsamatele pereliikmetele!

 (5)
Värskes Kroonikas!
RAIMOND KALJULAID; JANE PALM
RAIMOND KALJULAID; JANE PALMFoto: Kristjan Lepp

Vaid paar päeva pärast Euroopa Parlamendi valimisi, kus Raimond Kaljulaid (37) kogus üksikkandidaadina uhke häältesaagi, sõudis ta elukaaslase Janega (33) abieluranda. See juhtus 29. mail. "Registreerimisel olime kahekesi, sest Eesti seaduste järgi pole tarvis tunnistajaid," ütleb Raimond. Paari abiellumine tuli uudisena ka nende lähedastele ja sõpradele, kellele korraldati hiljem mitmeid väikseid koosviibimisi.

Kohe pärast abielu registreerimist sõideti pikka nädalalõppu veetma Berliini. Praegu on värsked abikaasad maapaos Hiiumaal.

"Lülitasin kõik sotsiaalmeediakanalid välja ning võtsin kasutusele nuputelefoni. Soov on keskenduda täielikult puhkamisele ja abikaasale," sõnab Raimond.

Riigikogu liige tunnistab, et viimane poolaasta, kuhu on mahtunud kahed valimised ning dramaatiline Keskerakonnast lahkumine, on avaldanud oma mõju ka tervisele – seega oli hädasti vaja restarti. Kuna Jane oli ka Raimondi 95 000 eurot maksnud Euroopa Parlamendi kampaania meister, ajasid nad tööjutte nii tööl kui ka kodus. Janele, kes kannab nüüd perekonnanime Kaljulaid, on Raimondil öelda üksnes kiidusõnu. "Väga hea on olla koos kellegagi, kellega oled sedavõrd ühel lainepikkusel, et üheksal juhul kümnest mõistab ta sind mitte ainult poolelt, vaid suisa veerandilt sõnalt."

Presidendi poolvend Raimond on juba olnud korra abielus, fotograaf Olga Makinaga (52). Janele on see esimene abielu.