Räppar Tommy Cashi firma kiratseb

 (31)
Sweet Spot 2018 teine päev
Sweet Spot 2018 teine päevFoto: Madis Veltman

Paistab, et vahepeal Eesti räpi ja hip-hopi eksportartikliks kujunenud Tommy Cash (26), kes on räppinud ka Euroopa lavadel, on oma rahaasjadega jänni jäänud. Ühel tema firmadest, nelja aasta eest asutatud osaühingul Money Tree ei lähe just kõige paremini — lisaks sellele, et Cash oli veel kolmapäevase seisuga jätnud esitamata oma firma eelmise aasta majandusaruande, oli firmal Krediidiinfo andmetel viimases kvartalis tasumata maksud ja üleval küll väike, kuid siiski maksuvõlg.

“Aastaid Tommy Cashi, kodanikunimega Tomas Tammemetsa esindanud mänedžer Anna-Lisa Himma küsib hakatuseks, kas kaks eurot saab lugeda maksuvõlaks. „See on ühe hilinetud päeva eest eelmises kuus, kui maksime oma makse. Mis peaks ka vastama teie küsimusele, et — jah, maksud on kõik ilusti makstud. See, et Krediidiinfos selle kohta infot ei ole, selle kohta ei oska ma tõesti midagi öelda,“ seletab Himma. Ta seab Krediidiinfo andmed sootuks kahtluse alla: „Mina näen infot otse maksuametist ning seal sellist infot ei ole. Seega jah, Krediidiinfos on järelikult väär info. Me ei esita isiklikult ühtegi aruannet Krediidiinfole, vaid ikka maksuametile.“

Küsimuse, miks Money Tree ei ole viimases kvartalis makse maksnud ega ole esitanud ka veel eelmise majandusaasta aruannet, jätab Himma vastuseta. Üle-eelmise aasta aruandest selgub, et Cashi firma kasum oli 2016. aastal veidi üle 17 000 euro.

Loe lähemalt värskest Kroonikast!