RETROFOTOD | Ajakirjanik Owe Petersell alustas oma karjääri hoopis modellina


OWE PETERSELL jõudis raadiojaama Elmar pärast eripedagoogina töötamist ajalehekuulutuse kaudu. Pakkus end muusikatoimetajaks. See koht oli kinni, ent ta võeti tööle, sest 1997. aastal loodud raadiojaam Elmar vajas muusikatundjat. Aastail 2004–2017 oli Owe Elmari peatoimetaja. 2018. aastal sai temast Vikerraadio ja "Terevisiooni" saatejuht. Ta on teinud ka vahelepõikeid eratelekanalite saateisse ja sarjadesse.
OWE PETERSELL jõudis raadiojaama Elmar pärast eripedagoogina töötamist ajalehekuulutuse kaudu. Pakkus end muusikatoimetajaks. See koht oli kinni, ent ta võeti tööle, sest 1997. aastal loodud raadiojaam Elmar vajas muusikatundjat. Aastail 2004–2017 oli Owe Elmari peatoimetaja. 2018. aastal sai temast Vikerraadio ja "Terevisiooni" saatejuht. Ta on teinud ka vahelepõikeid eratelekanalite saateisse ja sarjadesse.Rauno Volmar

Ajakirjanik Owe Peterselli (48) soojus ja rõõm saabuvad Eesti kodudesse koos tõusva päikese kiirtega – hommikuprogrammis "Terevisioon". Tema hääl on pannud raadiot kuulama aastakümneid. Ent enne kui Owele tänaval järele vaatama hakati, juhtus lugusid, mida ta nüüd pildialbumit sirvides lõbusalt jutustab.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: