Riho Rõõmus sai uue uhke töökoha tänu oma abikaasale

 (5)
Värskes Kroonikas!
KADRI RÕÕMUS, RIHO RÕÕMUS
KADRI RÕÕMUS, RIHO RÕÕMUSFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Mehe edu taga seisab mingis osas teatavasti alati väärt naine. Nii nüüdki – seitsme kuu eest Tallinna Lauluväljaku direktori ametist vabanenud Riho Rõõmus (59) leidis Harjumaa Muuseumi juhina tööd just tänu abikaasa Kadri Helena Rõõmusele (51).

"Novembrikuus kõik on uus," naljatab Riho Rõõmus. "Olingi juba logelema jäämas ja tõesti oli just Kadri see, kes vaatas, milliseid kandideerimisvõimalusi on erinevatesse kohtadesse. Tema sundis mind CVd ära saatma – et tema arvates saaksin selles ametis väga hästi hakkama. Hakkasingi mõtisklema selle peale, kandidaat pidi ju esitama ka oma nägemuse muuseumi tulevikust." Rõõmustele on viimased kuu aega sujunud kõigiti rõõmsas rütmis, oktoobris tähistasid nad oma 6. pulma-aastapäeva. Varasematel aastatel on Riho ja Kadri Helena, kes juhib City Tervisekliinikut, suundunud tavapäraselt reisile.

"Soojamaareisi Sansibari lükkasime lihtsalt jaanuarisse," ütleb Riho, ja lisab muhelusega suunurgas: "Nali oli see, et pärast pulma-aastapäeva õhtueinet restoranis saabusime koju, avasime veel ühe šampanja ja vaatasime ETV sarja "Lahutus Eesti moodi" esimest osa..."