SAHINAD | Muinasjutt sai läbi: Marta Laan ja Valter Soosalu on lahus!

 (101)
EFTA järelpidu Coca-Cola Plazas
EFTA järelpidu Coca-Cola PlazasFoto: Taavi Sepp

Üle-eelmise aasta sügisel saates "Su nägu kõlab tuttavalt" rahvast naerutanud ja liigutanud armastajapaar Valter Soosalu (27) ja Marta Laan (34) on väidetavalt juba mõnda aega lahus. Valter veedab palju aega Tartus, kus liigub seltskondades ringi üksi. Mõlema sotsiaalmeediakontodelt on kadunud ka fotod ühiselt veedetud aegadest ja puhkusereisidest, mida seal varem rohkesti leidus, näiteks möödunud suve kuumast puhkusest Kreekas.

Näis, et koos on nad võitmatud – näosaate ju Valter võitis ja Marta tuli Hele Kõrve järel kolmandaks. Ansambli Põhja Konn solisti ja Eesti Draamateatri näitlejatari suhtest kirjutas esmakordselt Kroonika 2017. aasta aprillis.

"Tutvusime töö kaudu," lausus näitlejatar toona. "Suhtes peab mees tundma end mehena ja naine naisena. See on loomulik, et teinekord tuleb ka järele anda. Olen leidnud õige inimese juhuse või saatuse tahtel."

Valter ja Marta jäävad tabamatuks. Valter Soosalu on Facebookis saadetud kirja küll lugenud, kuid selle vastuseta jätnud. Marta Laan jääb samuti Kroonikale tabamatuks…