Saskia Alusalu süda kuulub 19 aastat vanemale ärimehele: iga suhte eesmärk on hoida kooslust värskena elu lõpuni

Värskes Kroonikas!
Presidendi vastuvõtt Roosiaias. Anne & Stiili lemmikud
Presidendi vastuvõtt Roosiaias. Anne & Stiili lemmikudFoto: Meisi Volt

Meie kauneim naissportlane, kiiruisutaja Saskia Alusalu (25) ja ettevõtja Mark Luts (44) on teineteist leidnud! Saskia, kes ei ole varem kordagi oma eraelult loori kergitanud, tunnistab, et on südamest rõõmus ja et nad on Markiga koos.

Kuidas täpselt Marki ja Saskia teed kokku jooksid, ei ole täpselt teada, ent Saskia lausub muigvel sui, et see võis olla juba umbes 12–13 aastat tagasi, kui ta Marki märkas. Nimelt kuulub Mark tuntud spordiperekonda. Tema isa on kauane Valga kooli juht ja hinnatud kergejõustikutreener Raimond Luts, kes oli ühtlasi odaviskaja Magnus Kirdi esimeseks treeneriks. Raimondi tütar Kristel oli aga aastaid abielus näitleja ja lavastaja Ain Mäeotsaga, kellega tal on neli last.

Saskia vastab toimetusele saadetud ühisavalduses koos Markiga, et iga suhte eesmärk on hoida kooslust värskena elu lõpuni. Kuidas kõik välja kukub, seda näitab juba nii aeg kui ka elu.

"Tõstke käed püsti, kes ei taha armastada ega olla armastatud! Soovitame kõigil keskenduda sisemisele õnnele, mitte üritada välist pilti luua. Õnn ei sõltu ju sellest, mis meil on, vaid sellest, millised me oleme!" ütlevad Mark ja Saskia.

Nende avalduse viimane lause soovitab Eesti rahval hoida suul naeratust. Just nii kaunilt, kui Saskia seda alati on osanud.

Muide, ettevõtja Mark Luts on aastate eest olnud ka lauljatar Eda-Ines Etti saatjaks. Mark, hoia nüüd hellalt meie Sassut!