Seksikaim meelelahutaja Karl-Erik Taukar: hetki, mil olen olnud vallaline, on üsna vähe!

 (22)
Värskes Kroonikas!
SAI REVANŠI Paar pühapäeva tagasi "Eesti muusika karika" finaalis tuli Taukaril paljudele üllatuseks alla vanduda Shanonile. Taukar jätab saladuseks, kummal populaarsusvõistlusel tundis ta end kindlamini ja pidas võiduvõimalust tõenäolisemaks – kas duellis Shanoniga või nüüd Kroonika lugejahääletusel finaalis vastamisi Reketi ja Victor Cronega.
SAI REVANŠI Paar pühapäeva tagasi "Eesti muusika karika" finaalis tuli Taukaril paljudele üllatuseks alla vanduda Shanonile. Taukar jätab saladuseks, kummal populaarsusvõistlusel tundis ta end kindlamini ja pidas võiduvõimalust tõenäolisemaks – kas duellis Shanoniga või nüüd Kroonika lugejahääletusel finaalis vastamisi Reketi ja Victor Cronega.Kristjan Lepp

Kellel on, sellele antakse juurde! Seitse kevadet tagasi superstaarisaates vaid neljandale kohale spurtinud Karl-Erik Taukar on sealtpeale mäng-leva kergusega võitnud kõikvõimalikke parima nominatsioone ja tiitleid – küll aasta parima debütandi, küll parima meesartisti, küll parima saatejuhi... Populaarsuse krooniks hääletas rahvas nüüd Taukari võitjaks ka Kroonika taaskäivitatud seksapiilseima mehe valimistel.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: